(Ycara X Osferatu)

Cynar (): Luxemburg (2003) 1 VB - beste puppy (Karcher - F)
                      Metz
(2003) VB - beste puppy (Blasselle - F)

Caresse (): Sélectionnée België - COT 3 Frankrijk
                           Nederlands Kampioen
- Internationaal Showkampioen (CH.I.E.)
                              
volledige resultaten
       
       

(Ycara X Pain d'Epice)

Draco (): Clubshow BBrC (2005) Uitmuntend jeugdklas (De Brouwer - F)
                      JHdag BBrC
(2005) Uitmuntend + karakter OK (Blasselle - F)
                      Selectie BBrC
(2006) uitstekende karaktertest
Donnatella 'Noa' (): Junior Brabo Winster 2005 - Junior St Romboutscupwinster 2005
                                            Wieze
(2005) 1 VB - beste puppy (Gianonne - B)
                                            Antwerpen
(2005) 1 Uitm - beste jeugdteef (De Wilde - B)
                                            NBC clubshow
(2005) 2 Uitm (De Brouwer - F)
                                            Mechelen
(2005) 1 ZG - beste jeugdteef (Vanhoenacker - B)
                                            Luxemburg
(2005) 2 Uitm (Kavcic - SLO)
                                            Gent
(2006) 1 Uitm - CAC/CACIB (Melchior - Lux)
                                            Goes
(2006) 1 Uitm - RCAC/RCACIB (Vermeire - B)
                                            Antwerpen
(2006) 1 ZG (Van Der Biest - B)
                                            Luxemburg
(2006) 2 Uitm - RCAC (Kuffer - L)
DjounaViva 'Djouna' ():  BH-test (Begleithundeprüfung) - karaktertest LG Bayern - Hohn am Berg
                                                       LG Nord Wietzen
(2005) Uitm (Zambelli - I)
                                                       LG Süd Niemegk
(2005) 4 Uitm (de Gids - NL)
                                                       LG Bayern
(2005) 1 Uitm (Werhonig - CH)
       
       
(Caresse X Zsabo) Eyck (): Jeugdkampioen Luxemburg - Cruftskwalificatie 2007
                  
Ambiorix Junior Winner 2006
                   Leuven
(2005) 1 VB - beste puppyreu (Senecat - F)
                   Kortrijk
(2005) 1 B - best puppyreu  (Adinolfi - I)
                   Tienen
(2005) 1 B - beste puppyreu (Vermeire - B)
                   Moeskroen
(2006) 1 Uitm - beste jeugdreu (Medard-Ringuet - F)
                   Sint-Truiden
(2006) 1 Uitm - beste jeugdreu (Thomassen - S)
                   Luxemburg
(2006) 1 Uitm - Jeugdkampioen Luxemburg (Collis - GB)
Ensor 'James' (): Gent (2006) 1 Uitm - beste jeugdreu (Melchior - L)
 
Estelle (): Ambiorix Junior Winster 2006
                        BIS Meynell and South Saffs Hunt Club Show
(14 maanden) 2006
                        ResBIS British Briardclub Open Show 2009
                              
volledige resultaten
Easy (): Clubshow BBrC 2006  Uitmuntend jeugdklas (Blasselle - F)
       
       
(Ycara X Pain d'Epice) Fougasse (): Ambiorix Junior Winner 2007
                             Brussels Junior Winner 2007

                             1ste plaats Post Graduate Dog Crufts 2010
                              
volledige resultaten
Falko (): Jongehondendag BBrC - Uitmuntend (Blasselle - F)
Fendhi (): Östergötland's KC's Puppy Show: BOS-puppy + HP (Steen - S)
                        SBHK
- Moheda: HP, BOB-puppy + BIG-3 (Jönsson - S)
                        International Dog Show
- Malmö: 2de beste puppy (Bökefors - S)
                        Smålandsstenar
: 1ste plaats jeugdklas - beste jeugdteef (Wiberg - S)
                        Swedish Briardclubshow
: 2de quality prize (Larive - F)
                        Halland's KC's Nat Dogshow
: 2de prize (Järvinen - SF)
                        Hallands Int Dogshow
: 1ste prijs - 3de beste jeugdteef (Germundsson - S)
Farah (): speelt de hoofdrol in de Cats & Dogs Miele-reclamecampagne in 2009
                             
klik hier voor meer info over de reclamecampagne
       
       
(Equira X Scapin) Gauguin (): Sélectionné Nederland - Sélectionné Spanje - Sélectionné België (karaktertest 19/20)
                           
COT 3 Frankrijk (karaktertest 19/20)
                           Internationaal Showkampioen
(CH.I.E.) - Nederlands Kampioen -
                           Duits Kampioen
(VdH) - Belgisch Showkampioen (CH.B.E.)
                           Winnaar Wisselbeker BBrC-CBBr 2011
-- Beste Briard op shows in België 2011
                           UEBB 2010
: 1 Uitm - openklas fauve reuen (keurster: Mevr S. Jones)
                           UEBB 2012
: 3 Uitm  - fokkersklas reuen (keurder: Dhr J. De Brouwer)
                           World Winner 2011
: 4 Uitm - openklas fauve reuen (keurder: Dhr J. Larive) 
                           Brabo Winner 2011
(+ BOB)
                          
BIG II Lommel 2011
                           Lokerse Winner 2013
                           West-Vlaams Winner 2013

                           Crufts Qualified for Life
                               volledige resultaten
Goose (): Sélectionné Frankrijk (karaktertest 16/20)
                        Sélectionné Nederland
- Sélectionné Spanje - Sélectionné België
                       Internationaal Showkampioen
(CH.I.E.) - Luxemburgs Kampioen -
                       Belgisch Showkampioen
(CH.B.E.)
                       Winnaar Wisselbeker BBrC-CBBr 2012
-- Beste Briard op shows in België 2012
                       UEBB 2010
: 3 Uitm - openklas fauve reuen (keurster: Mevr S. Jones)

                       St Romboutscup Junior Winner 2008
                       Deb's Cup Winner 2008
                       Brabo Winner 2009
(+ BOB), 2012
                       Trofee van Vlaanderen Winner 2009
                       Ambiorix Winner 2010
                       Hopkoning 2010
(+ BOB)
                       Rheinlandsieger 2011
                       Belgian Winner 2011
                       3 Uitm
- openklas fauve reuen Nationale d'Elevage 2011
                       St Romboutscup Winner 2012
                       Eurocup Winner 2012
                       BIG 4 Genk 2011
                       BIG 2 Leuven 2012
                       Crufts Qualified for Life
                               volledige resultaten
Goliath 'Sprokkel' (): UEBB 2009: 4 Uitm - tussenklas fauve reuen (keurder: Dhr Gianonne)
                                                JHdag BBrC: Uitmuntend + karakter OK (Gossens - D)

                
                        
       
(Caresse X Twiny) Hercules (): BBrC clubshow 1 VB - beste babyreu (Loew - F)
                            Lokeren 2 VB
(Gianonne - B)
                            Mechelen 1 VB
(Haapaniemi - SF)
Hyacca (): Zwitsers Kampioen - Internationaal Showkampioen (CH.I.E.)
                       
Karaktertest Zwitserse Briardclub
                        Foktoelating Zwitserse Briardclub
                        Crufts Qualified for Life
                               volledige resultaten
Havane (): Sélectionnée Frankrijk (karakter: 18/20) - Sélectionnée Spanje
                          Sélectionnée België
(karakter: 17/20)
                         Présélectionnée Duitsland
- Présélectionnée Nederland
                         Luxemburgs Kampioen
                         Nederlands Kampioen
                         Belgisch Showkampioen
(CH.B.E.)
                         Internationaal Showkampioen
(CH.I.E.)
                         Jeugdkampioen Duitsland
(VdH)
                        
Junior Brabo Winster 2009
                         Lokerse Junior Winster 2009
                         Lokerse Winster 2010
                         Amsterdams Winster 2013

                         Vice European Winster 2011
                         3 Uitm
- openklas fauve teven Nationale d'Elevage 2011
                        
7de plaats Groep I - Utrecht 2012
                         Crufts Qualified for Life
                               volledige resultaten
       
       
(Caresse X Twiny) Ikkon (): 3de Beste Baby in Show in Hoogstraten
                      4de Beste Baby in Show in Genk
                      2de Beste Puppy  in Show in Maubeuge
                      Beste Puppyreu Clubshow NBC
                      Beste Puppyreu Clubshow BBrC
                      UEBB 2010
: 3 Uitm - jeugdklas fauve reuen (keurder: Dhr de Gids)
                              
volledige resultaten
Izarra (): COT3 Frankrijk
                      Brussel
: 3 VB (Kopernik - D)
                      BBrC Clubshow
: 1 VB - Beste Puppyteef Clubshow (Stralkova - CZ)
                      Eindhoven
: 4 Uitm (Pecoult - F)
Idylle (): Brussel: 2 VB (Kopernik - D)
                      Gent
: 1 VB - beste baby (Rohlin - DK)
                      Antwerpen
: 1 VB - beste baby (Jentgen - L)
                      BBrC Clubshow
: 3 B (Stralkova - CZ)
                      Kortrijk
: 3 ZG (Werkmeister - D)
                      Brussel
: 1 ZG (Holm - FIN)
                      Tienen
: 1 Uitm - beste jeugd - BOS (Melchior - L)
                      Hoogstraten
: 1 Uitm - CAC - CACIB (Klindrup - DK)
                      Luxemburg
: 2 ZG (Manton - IRL)
       
       
(Havane X Aubiere) Jolene (): Sélectionnée België
                        Sélectionnée Frankrijk - COT 4
                        Belgisch Kampioene
                        Belgisch Showkampioene (CH.B.E.)
                        Internationaal Showkampioene
(CH.I.E.)
                        Luxemburgs Kampioene
                        Beste 3-6m Nationale d'Elevage 2010
                        BIS Baby St Ghislain 2010
                        BIS Baby Teven West-Vlaams Kampioenschap
                        Junior Brabo Winster 2011
                        Lokerse Winster 2012
                        Lokerse Winster 2014
                        Trofee van Vlaanderen Winster 2013
                        Eurocup Winster 2013
                        BIG 9 Goes 2012
                        Beste Werkhond in Show Lokeren 2014
                        1ste plaats werkklas teven NE 2013
                        1ste plaats werkklas teven NE 2014
                               volledige resultaten
       
       
(Havane X Faber-Castell) Jethro (): Jeugdkampioen Luxemburg 2012
                       Beste Baby NBC Clubshow 2011                      
                      
Cruftskwalificatie 2013
                       Junior Brabo Winner 2012

                       Luxemburgs Kampioen
                              
volledige resultaten
Jings (): Beste Puppyreu BBrC Clubshow 2011
       
       
(Caresse X Faber-Castell)    
       
       
(Havane X Gauguin) Loupgarou (): Belgisch Jeugdkampioen
                                 Junior Brabo Winner 2013
                                 Hopprins Wieze 2013
                                 Lokerse Jeugdwinner 2013

                                 Beste Babyreu Belgische Briardclubshow 2012
(keurster: Mevr E. Alia)
                                 3de Beste Baby in Show - Lokeren 2012
       
       
(Ecume X Forte Negro) Merlot (): Belgisch Jeugdkampioen
                         Luxemburg Junior Champion
                         Ambiorix Junior Winner 2014