Clubshow BBrC/CBBr 4 VP // 4 VB Pareau (F)
Leuven - Lovanium JHdag 1 VP - beste baby // 1 VB - beste baby Deschuymere (B)
Lokeren 1 VP - best baby // 1 VB - beste baby Gianonne (B)
Affligem - KVN clubshow 1 VP - best baby // 1 VB - beste baby Gianonne (B)
Mechelen 1 VP - best baby // 1 VB - beste baby Haapaniemi (FIN)
NBC JHdag exterior OK - exterieur OK // character OK - karakter OK Werkmeister (D)
Nationale d'Elevage Vendôme VP puppy class // VB puppyklas Jacoulot (F) / Anjoran (F)
BBrC/CBBr - JHdag VP - character OK // VB - karakter OK Gossens (D)
Kortrijk 1 VP - best puppy // 1 VB - beste puppy Mach (CH)
Kassel (D) - CAC 2 Exc - ResJVDH-CHA // 2 Uitm - ResJVDH-CHA Korozs (H)
Kassel (D) - CACIB 1 Exc - JVDH-CHA // 1 Uitm - JVDH-CHA Stralkova (CZ)
Genk 1 Exc // 1 Uitm Rotner (SL)
Rheinberg (D) 4 Exc // 4 Uitm Gossens (D)
Hoogstraten (B) 1 VG - best youth // 1 ZG - beste jeugd Vanhoenacker (B)
Wieze (B) 2 VG // 2 ZG Gianonne (B)
Antwerpen (B) 1 VG - best youth // 1 ZG - beste jeugd Bakker (NL)
Dortmund (D) VG // ZG Comby (CH)
Heteren NBC clubshow (NL) Exc // Uitm Melchior (L)
Oldenburg (D)  2 Exc ResJVDH-CHA // 2 Uitm ResVDH-CHA Griepenkerl (D)
UEBB (B) VG // ZG Comby (CH)
Selection BBrC (B) character ok // karakter ok  
Douai (F) 1 VG // 1 ZG Jacoulot (F)
Lokeren (B) 1 Exc - best youth // 1 Uitm - beste jeugd Hectors (B)
Bremen - CACIB (D) 1 Exc - JVDH-CHA // 1 Uitm - JVDH-CHA Assenmacher-Feyel (D)
Bremen - CAC (D) 1 Exc - JVDH-CHA // 1 Uitm - JVDH-CHA Fischer (D)
Luxemburg (L) 1 Exc - CAC // 1 Uitm - CAC Holm (FIN)
Vendôme - Nationale d'Elevage (F) Exc - character test 18/20 // Uitm - karaktertest 18/20 Weber (F)
Zeeland - NL Sélection 118 pts beauty + character // 118 ptn schoonheid + karakter Griepenkerl (D)
Zwolle (NL) 1 Exc // 1 Uitm Alberts (NL)
Dortmund - CACIB (D) 3 Exc // 3 Uitm Griepenkerl (D)
Dortmund - CAC (D) 2 Exc - ResVDH-CHA // 2 Uitm - ResVDH-CHA Jakkel (H)
Kortrijk - Eurodog (B) 2 Exc // 2 Uitm Mosimann (CH)
Amsterdam (NL) 2 Exc // 2 Uitm Alcrudo (Es)
Clubshow Huntwangen (CH) Exc // Uitm S Jones (GB)
UEBB-show Huntwangen (CH) Exc // Uitm M Jones (GB)
Lokeren (B) 1 Exc - CAC // 1 Uitm - CAC Lawless (IRL)
Luik (B) 2 Exc - RCAC/RCACIB // 2 Uitm - RCAC/RCACIB Anjoran (F)
Mechelen (B) 1 Exc - RCAC/RCACIB // 1 Uitm - RCAC/RCACIB de Ridder (B)
Luxemburg (L) VG // ZG Manton (IRL)
Antwerpen (B) 2 Exc - RCAC - RCACIB // 2 Uitm - RCAC - RCACIB Vermeire (B)
BBrC Clubshow (B) 1 Exc // 1 Uitm De Brouwer (F)
World Winner (F) Exc // Uitm Gianonne (B)
Mechelen (B) 1 Exc - RCAC // 1 Uitm - RCAC Peinado (ES)
Bochum (D) Exc // Uitm De Brouwer (F)
Bochum (D) PRESELECTIONNEE De Brouwer - Werkmeister
Leeuwarden (NL) 2 Exc - RCACIB // 2 Uitm - RCACIB
VICE EUROPEAN WINSTER
Van Deijl (B)
Reichshoffen (F) SELECTIONNEE -- COT 4 -- 3 Exc // SELECTIONNEE -- COT 4 -- 3 Uitm  
NBC -- Zeeland (NL) PRESELECTIONNEE Jones (GB)
Monografica - Clubshow (ES) 4 Exc // 4 Uitm De Brouwer (F)
Monografica -- Selection (ES) SELECTIONNEE Jacoulot - De Brouwer
Selection BBrC (B) SELECTIONNEE -- character 17/20 // SELECTIONNEE -- karakter 17/20 Jacoulot - De Wine
Luxemburg (L) 1 Exc - CACL // 1 Uitm - CACL Deschuymere (B)
BBrC Clubshow (B) 3 Exc // 3 Uitm Gianonne (F)
Zwolle (NL) 1 Exc - RCAC // 1 Uitm - RCAC Beenen (NL)
Dortmund - CAC (D) 1 Exc - VDH-CHA - RCAC // 1 Uitm - VDH-CHA - RCAC Grüttner (D)
Utrecht (NL) 1 Exc - CAC - CACIB - BOB & 7th in Group I
1 Uitm - CAC - CACIB - BOB & 7de in Groep I
Loch-Romans (NL)
Bleiswijk (NL) 1 Exc - RCACIB // 1 Uitm - RCACIB Douma (NL)
Amsterdam (NL) 1 Exc - CAC - CACIB - BOS // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOS  Pecoult (F)
Brussel (B) 1 Exc - CAC // 1 Uitm - CAC Mosimann (CH)
Moeskroen (B) 1 Exc - CAC - CACIB // 1 Uitm - CAC - CACIB Holm (FIN)
Eindhoven (NL) 2 Exc - RCACIB // 2 Uitm - RCACIB Oates (IRL)
Hoogstraten (B) 1 Exc - CAC - CACIB // 1 Uitm - CAC - CACIB Volarikova (SK)
Groningen (NL) 1 Exc - CAC - CACIB - BOS // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOS Jentgen (L)
Antwerpen (B) 1 Exc - CAC - RCACIB // 1 Uitm - CAC - RCACIB Van Bunder (B)
Vincennes (F) 1 Exc - CAC - CACIB - BOB // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOB Wauben (NL)