Vendōme - Nationale d'Elevage (F) VP baby class // VB - babyklas Comby (CH)
Young Dogs Day NBC (NL) 80/80 morphology & best baby 3-6 months // 80/80 morfologie & beste baby 3-6 m Alberts (NL)
Young Dogs Day BBrC (B) VP morphology & exc character test // VB morfologie & uitm karaktertest Jones (GB)
Kortrijk - Eurodog (B) 1 VP // 1 VB Mosimann (CH)
Brussels Dog Show (B) 1 VP // 1 VB Kopernik (D)
Clubshow BBrC (B) 2 VG // 2 ZG Stralkova (CZ)
Clubshow Huntwangen (CH) 1 Exc - JCAC // 1 Uitm - JCAC M Jones (GB)
UEBB-show Huntwangen (CH) 3 Exc // 3 Uitm De Gids (NL)
Clubshow KVN (B) 1 Exc - best junior - BOB + Best Junior in Show & BIG Group I + BIS 5
1 Uitm - beste jeugd - BOB + Beste Jeugd in Show & BIG groep I + BIS 5
Declercq (B)
Mechelen (B) 1 VG - best junior // 1 ZG - beste jeugd de Ridder (B)
Luxemburg (L) 2 Exc //  2 Uitm Wilberg (GB/N)
Vendōme (F) Exc - 15/20 character //  Uitm - 15/20 karakter Montenot (F)
Vendōme (F) CANT & CSAU  
Leuven (B) 1 Exc // 1 Uitm Vermeire (B)
Kortrijk (B) 1 Exc // 1 Uitm Werkmeister (D)
Amsterdam (NL) 1 Exc // 1 Uitm De Gids (NL)
Rouen (F) 1 Exc - CAC - RCACIB // 1 Uitm - CAC - RCACIB Gianonne (B)
Rheinberg (D) 1 Exc - VDH-CHA - CAC // 1 Uitm - VDH-CHA - CAC De Wine (B)
Hoogstraten (B) 1 Exc - CAC - RCACIB // 1 Uitm - CAC - RCACIB Klindrup (DK)
Luxemburg (L) 1 Exc - CACL // 1 Uitm - CACL Manton (IRL)
Antwerpen (B) 1 Exc - CAC // 1 Uitm - CAC Vermeire (B)
Leeuwarden (NL) 1 Exc - RCAC - CACIB // 1 Uitm - RCAC - CACIB Garner (GB)
Dortmund (D) 2 Exc - ResVDH-CHA // 2 Uitm - ResVDH-CHA Gossens (D)
Goes (NL) 2 Exc - RCAC - RCACIB // 2 Uitm - RCAC - RCACIB Bakker (NL)
NBC clubshow (NL) 1 Exc // 1 Uitm Alberts (NL)
BBrC clubshow (B) 2 Exc // 2 Uitm De Brouwer (F)
Arnhem (NL) 2 Exc // 2 Uitm Krol (PL)
Lommel (B) 1 Exc - CAC // 1 Uitm - CAC Melchior (L)
Saarbrücken (D) 3 Exc // 3 Uitm Muthsam (D)
Windsor (GB) 2nd place // 2de plaats Coleman (GB)
Championnat de France (F) Exc // Uitm Montenot (F)
Luik (B) 2 Exc // 2 Uitm De Gids (NL)
Bremen (D) 1 VG // 1 ZG Jurczyk (D)
Bremen (D) 2 VG // 2 ZG Eberhardt (D)
Ludwigshafen (D) 2 Exc - ResVDH-CHA - RCAC - RCACIB // 2 Uitm - ResVDH-CHA - RCAC - RCACIB De Gids (NL)
Bochum (D) 4 Exc //  4 Uitm De Brouwer (F)
Nationale d'Elevage (F) SELECTIONNEE -- 3 Exc // SELECTIONNEE - 3 Uitm  
NBC Zeeland (NL) 131/135 morpho -- character // 131/135 morfo -- character Jones (GB)
Selection BBrC (B) SELECTIONNEE -- character 15/20 // SELECTIONNEE -- karakter 15/20 Jacoulot - De Wine
Charleroi (B) 1 Exc - CAC - best black // 1 Uitm - CAC - beste zwarte briard Melchior (L)
Dortmund (D) 2 Exc - ResVDH-CHA // 2 Uitm - ResVDH-CHA Van Deijl (B)
Luxemburg (L) 1 Exc - CACL // 1 Uitm - CACL Deschuymere (B)
Kortrijk (B) 2 Exc - RCAC // 2 Uitm - RCAC Jones (GB)
Amsterdam (NL) 1 Exc - CAC - CACIB - BOS - WINSTER // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOS - WINSTER Brace (GB)
Rouen (F) 1 Exc - RCAC // 1 Uitm - RCAC Dupas (F)
Brussel (B) 1 Exc - CAC - RCACIB // 1 Uitm - CAC - RCACIB Vanhoenacker (B)
Hoogstraten (B) 1 Exc - RCAC // 1 Uitm - RCAC Sjong (DK)
Vincennes (F) 1 Exc - CAC - CACIB - BOB // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOB Karcher (F)
Moeskroen (B) 1 Exc - CAC - RCACIB // 1 Uitm - CAC - RCACIB Irving (GB)
Gent (B) 1 Exc - CAC - RCACIB // 1 Uitm - CAC - RCACIB Duran (ES)
Groningen (NL) 1 Exc - CAC - CACIB - BOS // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOS Melchior (L)
Leeuwarden (NL) 1 Exc - CAC - CACIB - BOS // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOS Clark (IRL)
Lingen (D) 1 Exc - VDH-CHA - CAC - CACIB // 1 Uitm - VDH-CHA - CAC - CACIB Hübenthal (N)
Dortmund (D) 2 Exc - ResVDH-CHA // 2 Uitm - ResVDH-CHA Haapaniemi (FIN)
Dortmund (D) 1 Exc - VDH-CHA - RCAC // 1 Uitm - VDH-CHA - RCAC Bennett (CAN)
BBrC - clubshow (B) 1 Exc - RCAC // 1 Uitm - RCAC Gianonne (F)
Lommel (B) 1 Exc - CAC - BOB - BIG II // 1 Uitm - CAC - BOB - BIG II Hectors (B)
UEBB (NL) Exc // Uitm Stralkova (CZ)
NBC clubshow (NL) 1 Exc// 1 Uitm Ebels (NL)
Metz (F) 3 Exc// 3 Uitm De Brouwer (F)
Lokeren (B) 1 Exc - CAC// 1 Uitm - CAC Oates (IRL)
Mechelen (B) 1 Exc - CAC - CACIB - BOS // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOS Vermeire (B)
Lichtervelde (B) 1 Exc - West-Flemish Winster // 1 Uitm - West-Vlaams Winster De Wilde (B)
Leuven (B) 1 Exc - CAC // 1 Uitm - CAC Melchior (L)
Lokeren (B) 1 Exc - CAC // 1 Uitm - CAC Andersson (S)
West-Vlaams Championship (B) 1 Exc - WEST-FLEMISH WINSTER - 4th Best Bitch in Show
1 Uitm - WEST-VLAAMS WINSTER - 4de Beste Teef in Show
Vermeire (B)
Vendōme (F) 3rd place // 3de plaats Pareau (F)
Hoogstraten (B) 2 Exc // 2 Uitm Asnaghi  (F)