Mechelen

1 VP - Beste Baby // 1 VB - Beste Baby De Ridder (B)
St Ghislain 1 VP - Beste Baby - BIS Baby // 1 VB - Beste Baby - BIS Baby Jovanovic (B)
Nationale d'Elevage - Vendôme (F) 1 VP - best 3-6 m// 1 VB - beste 3-6m Pecoult (F) / Blasselle (F)
W-Vl championship (B) 1 VP - Beste Baby - BIS Baby Females // 1 VB - Beste Baby - BIS Baby Teven Vanhoenacker (B)
JHdag BBrC (B) VP - character 45/45// VB - karakter 45/45 Alberts (NL)
Leuven (B) 1 VP - Best Puppy // 1 VB - Beste Puppy Vermeire (B)
Kortrijk (B) 1 VP // 1 VB Werkmeister (D)
Brussel (B) 1 VP - Best Puppy // 1 VB - Beste Puppy Holm (FIN)
Genk (B) 1 VP - Best Puppy // 1 VB - Beste Puppy Deschuymere (B)
Moeskroen (B) 2 VG // 2 ZG De Ridder (B)
Hoogstraten (B) 1 VG - Best Junior // 1 ZG - Beste Jeugd Klindrup (DK)
Lichtervelde (B) 73/80 from A to B // 73/80 van A naar B  
Luxemburg (L) 1 VG - best fawn junior bitch // 1 ZG - beste fauve jeugdteef Manton (IRL)
Antwerpen (B) 1 VG - best junior // 1 ZG - beste jeugd Vermeire (B)
Dortmund (D) 3 Exc // 3 Uitm Gossens (D)
Goes (NL) 2 Exc // 2 Uitm Bakker (NL)
NBC clubshow (NL) VG // ZG Alberts (NL)
BBrC clubshow (B) 3 Uitm // 3 Exc De Brouwer (F)
World Winner (F) 3 Uitm // 3 Exc Gianonne (B)
Lokeren (B) 2 Uitm // 2 Exc Degeeter (B)
Bochum (D) VG // ZG De Brouwer (F)
Bochum (D) VG // ZG Werkmeister (D)
Reichshoffen (F) VG - character 15,50/20 // ZG - karakter 15,5/20 Blasselle (F)
NBC Zeeland (NL) 131/135 morpho -- character // 131/135 morfo -- character Jones (GB)
Selection BBrC (B) SELECTIONNEE -- character 19/20 // SELECTIONNEE -- karakter 19/20 Jacoulot -- De Wine
Kortrijk (B) 1 Exc - RCAC // 1 Uitm - RCAC Jones (GB)
Gent (B) 1 Exc - CAC - CACIB - BOS // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOS Duran (ES)
Luxemburg (L) 1 Exc - CACL // 1 Uitm - CACL Kupriyanova (SLO)
Antwerpen (B) 1 Exc - RCAC // 1 Uitm - RCAC Degeeter (B)
Goes (NL) 1 Exc - CAC - CACIB - BOB & BIG 9 // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOB & BIG 9 Van Deijl (B)
Joe Kat Show (NL) 3 Exc // 3 Uitm Runderkamp (NL)
BBrC - Clubshow (B) VG // ZG Gianonne (B)
Tilburg (NL) 2 Exc // 2 Uitm Bakker-van de Woestijne (NL)
Genk (B) 1 Exc - CAC - CACIB - BOS // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOS Louhi (FIN)
Lokeren (B) 1 Exc - CAC - BOS // 1 Uitm - CAC - BOS Oates (IRL)
Mechelen (B) 1 Exc - CAC - RCACIB // 1 Uitm - CAC - RCACIB Vermeire (B)
Luxemburg (L) 2 Exc - RCAC // 2 Uitm - RCAC Oates (IRL)
Beauvais (F) 1 Exc - CAC // 1 Uitm - CAC Larive (F)
Leuven (B) 2 Exc - RCAC - RCACIB // 2 Uitm - RCAC - RCACIB Melchior (L)
Kortrijk (B) 2 Exc - RCAC // 2 Uitm - RCAC Degeeter (B)
Brussel (B) 3 VG // 3 ZG Mosimann (CH)
Goes (NL) 1 Exc - CAC - CACIB - BOB // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOB Melchior (L)
Amiens (F) 1 Exc - CAC - CACIB - BOS // 1 Uitm - CAC - CACIB - BOS Dupas (F)
Aalst (B) CQN passed with 184/200 (3rd place) // CQN geslaagd met 184/200 (3de plaats) Ghesquiere (B) - Vandereycken (B)
Polish Clubshow (PL) 1 Exc - CWC // 1 Uitm - CWC Dillies (F)
UEBB (PL) 2 Exc // 2 Uitm Jacoulot (F)
Mons (B) 1 Exc - CAC - BOB // 1 Uitm - CAC - BOB Giura (RO)
Luxemburg (B) 1 Exc - CACL // 1 Uitm - CACL Jentgen (L)
Vendôme (F) SELECTIONNEE - 1st place working class fawn females
SELECTIONNEE - 1ste plaats werkklas fauve teven
Jacoulot (F) - Pareau (F) - Santopietro (I)
Dortmund (D) 1 Exc - VDH-CHA - RCAC // 1 Uitm - VDH-CHA - RCAC De Gids (NL)
Kortrijk (B) 1 Exc - RCAC - RCACIB // 1 Uitm - RCAC - RCACIB Degeeter (B)
Kortrijk (B) 1 Exc - CAC - CACIB // 1 Uitm - CAC - CACIB Dupas (F)
BBrC - clubshow (B) 1 Exc // 1 Uitm Griepenkerl (D)
Lokeren (B) 1 Exc - CAC - Best Working Dog In Show // 1 Uitm - CAC - Beste Werkhond in Show Nymann (DK)
Nationale d'Elevage (F) 1 Exc // 1 Uitm Dupas (F)
Kortrijk (B) 1 Exc - RCAC // 1 Uitm - RCAC Pecoult (F)